Izlaidums 1993. gadā. Dokumentēts

Jūnijs ir īstais laiks, kad mēģināt atcerēties skolas laikus. Eva man pajautāja, vai atceros, kādas dziesmas dziedājām izlaidumā. Sapratu – neatceros ne plika velna. Piemēram, 12. klases izlaidumu atceros kā pa miglu, bet 9. klases – vispār neatceros. Skola man laikam ir traucējusi tik maz, ka kopš tās beigšanas nekad neesmu redzējusi sapnī nevienu epizodi. Miers matemātikai un ķīmijai, fizikai un krievu valodai, ēdnīcas smakai un citiem atmiņu pīšļiem.

Mēģinot kaut ko izvilkt no apziņas dzīlēm, vienīgais, ko atcerējos no izlaidumiem, bija pāris epizožu. Visi raud kā bērēs, skanot “Vecajam zābaciņam”, jo klasesbiedram tikko nomirusi mamma, bet scenāriju taisījis kaut kāds lohs. Atcerējos par neļķi, kuras galva bija uzbāzta uz adatas. Par iešanu uz baznīcu. Par kaut kādām salkanām runām. Bet sapratu, ka abi skolas izlaidumi ir saplūduši vienā. Neļķe, baznīca, zābaciņš – uzmini, kurā bija kas.

Bet, re! Ir dokumentāli pierādījumi! 1993. gadā man bija analogais blogs jeb klade, kur tika dokumentēts VISS. Un jocīgākais, ka es pat drusku sāku atcerēties. Toč tā bija.

izlaidums1izlaidums2izlaidums3izlaidums4izlaidums5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.