vysaidi latvīši. Latveja vīna

ite vīla puordūmom. tim, kas dūmoj, ka integraceja ir plokona līta.

pavasarūs 2. Pasauļa kars otkon atsasuoc – kai 16. martā suocās ar legionarim pi Breiveibys pīminekļa, tai majā turpynojās ar okupantim pi Uzvorys pīminekļa. da i majā vēļ Eiropys karūgi, junī pylnai laimei geju varaveiksnis karūgi i apsāstu kristīšu syudu maiseni.

i latvīšam tai gribīs nūticēt – ka mes dzeivuosim laimeigi, kod Latvejā beidzūt nabyus nivīna krīva, nivīna geja, nivīna legionara. tod to gon vyss byus labi i pareizi.

ite Janinys Dukulis dzejūli nu dzejūļu kūpkruojuma “Rēzekne-2003” (Rēzekne: LKCI, 2003).

sūpluok latgalīšu, latvīšu i krīvu volūdys. vuords – krīvyski. vuords – latgalīšu. temys – Latgola, Dīvs, pavasars i 2. Pasauļa kara veterani.

i niu pasokit – voi integraceja nūzeimoj vysus pataiseit par pareizim latvīšim. ci ļaut i vuiceit sadzeivuot sūpluok vysaidim latvīšim.

2 thoughts on “vysaidi latvīši. Latveja vīna

  1. Raimo

    Ar Latviju nav tik vienkārši! Mēs esam tik maz, ka piekāpšanās dažādībai draud ar iznīcību. Cik tad īsti esam tie, kas nav pazaudējuši savas saknes maisoties starp krieviem un Eiropu?

    Reply
  2. Ieva

    Kas tad ir tas pareizais latvietis? Ar auseklīti un Minsteres akcentu, ar alus pudeli, ādas vesti un kantrīgabaliem, ar makbuku, Oksfordas diplomu un dalību korī Kamēr, ar ķieģelīti, ceptu reņģi un vaskadrānu uz galda, ar naidu pret krieviem, ebrejiem, ukraiņiem u.c., karogu pie krūts un aprobežotu prātu, ar krievu kaimiņu, kandžu un ļigo, ļigo? Nav pareizā latvieša, NAV. Ir parastie latvieši. Un es esmu lepna, ka māku trīs valodas un spēju sazināties ar daudzu tautību bērniem, kamēr tie daudzu tautību bērni knapi prot savu mātes valodu 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.