rotējošais Mērfijs un sātana izdzimums zem skapja

nav ne jausmas, vai Mērfijs ir reāla persona un izrietoši – vai viņš ir miris. bet tagad šis droši vien rotē kapā kā kloķis. godam pastrādāts! godam!

atcerieties visu, ko es jebkad esmu teikusi par tiem sātana izdzimumiem! piemēram, šo pāris dienu veco apgalvojumu:


tad nu varat apsveikt. man zem skapja sēž balts nobijies kaķītis un lūr. pa laikam viņš izlien un dara visu, lai es šo ievērotu, tomēr tā īsti glaudīties neļaujas. viņš, iespējams, to gribētu, bet baidās. pieskarties var, noglāstīt var, bet tomēr labāk notīties un skatīties lielām acīm kā pogām. vai ar lielu blīkšķi neuzkrītoši nolekt no kādas virsmas.

jā, sasodīts, man mājās ir kaķis! četras kājas, aste, ūsas un vēders. padsmit minūtes tīrīju mēteli, jo, protams, ka tas ir balts kaķis (jo tad, kad viņu noķēru, man mugurā bija melns mētelis). attiecīgi – būtu bijis balts mētelis, tas būtu melns kaķis – Mērfijam sveiks.

un viss tikai tāpēc, ka es izdomāju pirms brīvdienām drusku ietusēt. ap pusnakti nācu mājās (diezgan godīgā laikā, jo jau 8 bija jābūt pie LU, lai ietu korporāciju gājienā uz Brāļu kapiem). lija lietus, pūta vējš, sniga sniegs – īsts raganu laiks. pie mājas stūra zem balkona uz lupatas sēdēja kaķene ar diviem kaķēniem. tad nu es piegāju un to vienu savācu, jo otrs bija dziļāk ielīdis.

ja kādam gadījumā vajag kaķēnu, tas otrs vēl tur ir. melns ar baltu krūtiņu. klasiskais.

tā kā nevaru savākt visus pasaules kaķus un būt visiem par pestīšanu, paņēmu tikai vienu. gan jau arī kaķene ir ņemama un normāla – balts un dauzonīgs istabas lops, ne pagraba mežonis.

viennozīmīgi skaidrs, ka tā ir jauniņa mājas kaķene, kas apbērnojusies un ar visiem bērniem izlikta ārā. sīkais kaķis māk iet kastītē, uzvedas ļoti miermīlīgi, ir pieradis pie cilvēkiem.mežoni tak es nebūtu šitā savākusi – pienācu klāt, paņēmu rokās un aiznesu.

vot šito es nekad neesmu sapratusi – tad noslīcini uzreiz vai meklē saimniekus, nevis mētā pa pasauli! sak, sekss ir labs, bet bērnus likšu glābējsilītē, jo abortam nav naudas un sirdsapziņa neļauj. tikai atšķirība tāda, ka kaķiem nav tādas silītes. un ziema nāk.

esmu lauku cilvēks un nekādas kaķu un suņu bučošanas nesaprotu – dzīvnieks ir dzīvnieks, dzīvniekam ir dzīvnieka vieta. tā nav nekāda neesošo attiecību vai nedzimušo bērnu protēze. bet no bērnības esmu iemācīta un iemācījusies cienīt dzīvību – palīdzi, ja kaut kas noticis, vai arī nokauj, ja palīdzēt vairs nevari. esmu šuvusi vistai ādu – bija nodīrāts pliks kakls, ādas ļecka atsevišķi. kakls sadzija, vista izdzīvoja un varbūt vēl tagad dēj olas. esmu amputējusi cālim kāju, pārdūrusi uzpūstai govij vēderu – diemžēl abos gadījumos par vēlu. esmu arī nokāvusi jaunu vistiņu, ko saplēsis vanags – lai nemokās ar saplosītu miesu. žēl, nevaru, bet jādara.

bet nu izmest, pamest – tā nudien ir šito visu pilsētnieku mode. dzīvu cūku nav redzējuši, tēlo baigos veģetāriešus un humānistus. ne tāds var uzņemties atbildību par kaķi, ne cilvēku – klikš un klakš, nākošais! te viņš kaķi izmet, te cilvēku pamet.

rezultāts – tagad sēžu istabā, pa istabu klīst ziņkārīgs kaķis. Mērfijs mazliet pajokojās. vai drīzāk – Dievs nav mazais bērns, bet tāds dauzonīgs pusaudzis, kas mīl plēst jokus.

nebūtu es spļaudījusies par tvitera kaķu vecenēm, kas apraksta katru sava kaķa soli un pirdienu, nekas tāds nebūtu noticis. vai varbūt būtu noticis (jo man laukos vajag vēl vienu kaķi), bet tad tas nebūtu sanācis tik smieklīgi.

pa laikam šis mēģina pievērst manu uzmanību. pielavās un iekož man kājā, skrāpē krēsla kājas. kronis visam bija uzlekšana uz galda un noslēpšanās aiz monitora. kontaktu negrib, bet pievērst uzmanību gribas. nav ne jausmas par kaķa dzimumu, bet nu riktīgi sievietes izgājieni – augstpapēdenēs it kā nejauši defilēt pa pašu istabas vidu. sēž kā pūpēdis uz palodzes un tēlo svečturi.

tad nu pie viena sludinājums – varbūt kādam pa rokai ir kaķu vadājamā kaste? kaut kā jau to zvēru ir jādabū uz laukiem.  paldies visiem! kaste jau atrasts – tvitera spēks ir kaut kas bīstams. 😀

vairs nekad neteikšu nekad.

4 thoughts on “rotējošais Mērfijs un sātana izdzimums zem skapja

  1. Pingback: Minčuks pilsētnieks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.