nabeja buobai bādys, nūpierka syvānu

taisīt blogu ir elles darbs. viens ir rakstīt kaut kādus murgus un publicēt, bet otrs to visu iekārtot, sakārtot un padarīt lasāmu.

pati kaut kā izmocīju bloga pārcelšanos uz jaunām mājām – paldies Kārlim no miga.lv, paļdis Šmikučam nu guntis.lv un bezapšaubīgi Valdim no digitalguru.lv. Guntis atrakstēja: Parosti cylvāks bez datorzynuošonam naiztur i nūsyuta man pīeejis. juosoka, tuoli nu tuo nabeja. 😀

bet nu dizains. jomajo.

kā var nebūt tas, ko es esmu izdomājusi? vienkārši, viegli un bez liekām kruzulēm. bloga nosaukums, skelets, virsraksts, teksts, bilde, komentāri, vieta pāris rīkiem. āmen.

ne! ir kā lupatu šopings tirgū! 77 blūzes ar žabo, 77 žaketes ar klipšiem, slēdžiem un tikumības spraudņiem. spīd un laistās.

jāsaka, kādas 5 dizainādas pielaikoju. viena par otru kretīniskākās. ta kaut kāds lauks, kur mistisks uzraksts Essential – kaut nošaujies, nost nevar dabūt. ta kaut kādi jūras kāpostu zaļi burti. ta bildes pēkšņi izstiepj kvadrātā – nu kuram var ienākt prātā blogā likt kvadrātainas bildes…

izrakājos, izdarījos. pat veltīju brīdi CSS apskatei. secināju, ka nekā sarežģīta tur nav. tikai jāzina. bet nu visas zināšanas ir laiks, kas jāvelta, lai ieurbtos.

pie velna visu. uzliku pirmo daudz maz vienkāršo – Wedding bells. Theme for wedding & marriage related blogs. piekāst. un vēl baltu sunīti.


nu neesmu es nekāds gurmāns un sīklietu bīdītājs. ja nav uzreiz, tātad nav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.