digitāluo dzeive i smierts

būtu man normālāks blogs, varbūt uzrakstītu kaut ko par to izrādi “Latgola.lv” – tomēr tak latgaliski un Rīgā. bet man nav bloga, man nav interneta, nekā man nav. tā arī dzīvoju kā bomzis.

kaut kādā ziņā es par to izrādi kaut ko gribu uzrakstīt, kaut kādā ziņā vajag. bet kaut kādā ziņā arī vienalga. izrāde kā izrāde, biju domājusi, ka būs daudz baisāk. brīžiem smējos, brīžiem šņācu.

vakar staigāju pa Pārdaugavu un meklēju internetu. kaut kādā ziņā jau tas bija romantiski. vismaz tik ilgi, kamēr nesākās lietus. kaut kādā ziņā, jā, jā.

tviteris ir ērta lieta. nav jābakstās telefonā un jāsūta sms veselam baram cilvēku, bet var uzrakstīt un pamest ziņu – atsaucas tie, kas to vēlas.

internets man bija kabatā – mobilais modems. dators man bija mājās – vecs ērms. tehnoloģijas attīstās pārāk strauji, bet bez viņām tu esi pīslis.

manis vienkārši nebija. un neko nelīdzēja, ka zibatmiņā bija vajadzīgie faili un internets mētājās visās malās. gan jau izgāju cauri sazin cik wifi zonām.

agregātu, agregātu vajag. bez datora nav dzīves. tas ir, dzīve ir, bet tāda akmens laikmeta eksistence.

neviena kaimiņa nebija mājās. tā arī netiku pie e-pasta. braucu printēt uz Maskačku un aizdomājos par digitālā laikmeta vientulību.

ja beidzas elektrība, nav ne naudas bankomātā, ne draugu.Digitaluo gūteņa Bez PVN

Digitala maņ gūteņa, digitalu pīnu deve,digitalu pīnu deve...Virtualā pļovā gonuos, digitalys pučis ēde,digitala maņ gūteņa...Digitala saule lēce svešu ļaužu videņā isvešu ļaužu videņā i...Virtualim storim peita, svešim vuordim izraksteita,Digitala saule lēce...Pīdzīduojums   Atver acs i pazaverīs - digitala mygla reitā.   Voi, Dīveņ, i tu redzieji - taida vysa pasauleite!           Digitala maņ gūteņa, digitalu pīnu deve,digitala maņ gūteņa...Daīs itū pīnu dzert maņ - bodā digitali nūspruogt,bodā digitali nūspruogt...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.