dubultā identitāte

esmu Speerx tūkstošveidis. bez šīs vietas, kas, es ceru, pārāk ilgi nebūs mana vienīgā bāze, vēl ir arī daži citi blogi, kas lēnām veģetē vai arī ir miruši. tāpēc tas ir normāli, ka mani sauc visādi.

bet reizēm gadās, ka dažādi vārdi cilvēku apziņā saistās ar dažādiem cilvēkiem. viņa, viņa un viņa.

reiz disertācijas recenzente mani sajauca ar kādu citu. tas ir, cienījamā zinātniece padomāja, ka Ilze Sperga ir Ilze Sperga, kaut kāda tur LU doktorante, no kā viņai neko nevajag, bet ar kuras disertācijas vadītāju kārtojami seni rēķini. un kāpēc gan ne uz doktorantes kaulu un lauru rēķina?

bet recenzente steigā neiedomājās, ka es esmu ne tikai doktorante Ilze Sperga, bet arī kāds pseidonīms, ar ko viņa jau vairākus mēnešus sarakstās draugiem.lv un no kā viņai vajag romānu.

pārpratuma sekas: recenzente aizmuka no disertācijas aizstāvēšanas un izdzēsās no draugiem.lv, bet romānu tas pseidonīms gan tā arī nepabeidza. kaut, kā smejies, izdevēji jau stāvēja rindā. 😀

bet ko nu par romāniem. dzīves anekdote un balagāns!

taču, šķiet, esmu iedzīvojusies vēl vienā pārpratumā. kas es esmu? Ilze Sperga vai saprge? un kura no viņām ir dabūjusi ielūgumu uz teātri? tā, kas ir feisbukā? vai tā, kas ir tviterī? vai tā, kas šobrīd dara kaut ko citu, kamēr posterous pats publicē viņas blogu viņas noliktā laikā.

One thought on “dubultā identitāte”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.