Murgu karaļvalsts

Šodien cepu rakstu par Dinozauru dzejas dienām un vēl šo to, ko vairs nevarēja atlikt. Viss riebās. Bet tad saņēmu atgādinājumu, ka pie LNB atklāj politisko plakātu izstādi “Politāķis”. Ar pūtēju orķestri un runām. Skrēju, cik mācēju. Bija lieliski!

Tālāk bildes. Prieks un gaviles, dzīvei ir lieliska humora izjūta visu salikt tik jauki kopā – tikko pūtēju orķestris ar lielisko nosaukumu “Auseklītis” bija beidzis pūst lieliskas deju dziesmas, ka kājas pašas cilājas ritmā un tā vien gribas traukties un nobalsot tā, ka pasaule kļūst labāka, pa Krišbarona ielu, dzindzinādams un spēlēdams, tuvojās necerēti košs krišnaītu gājiens ar krāsainiem karogiem, baldahīnu un trādirīdi. Viņu ir baisi daudz, viņu vidū bija pilns ar bērniem un pusaudžiem, jaunām sievietēm un grūtniecēm.

Un tas viss pie Vienotības biroja, kur plīvo zaļi un sarkanbaltsarkani karogi, ar domes atļauju nostutēts LPP buss, ceļ vēl kaut kādu reklāmas vai aģitācijas telti. Dzīve ir brīnišķīgs balagāns!!!

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=tJO4NvOerI4]

Klātesošos vēlētājus aicināja izvēlēties, par ko balsot. Jābalso tak pret, vai ne?

Bet izrādījās, ka vēlēšanu biļetena 2. pusē ir kaut kas lielisks. 🙂 Mīlu nejaušības. Urnā iemetu citu lapiņu. Cik labi, ka ir krīze un LNB taupa papīru.

Šis vienkārši gadījās pa ceļam. Bet tēze par kādas nakts murgu par Latviju ļoti labi piestāv izstādei “Politāķis”, jo politiskās reklāmas vairumā – tas ir baisi! Sevišķi TV klipi, kur visi sola vienotību, saskaņu, cīņu un labumu.

Foto: Signe Valtiņa jeb @valtina

1 thought on “Murgu karaļvalsts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.