labdarības akcija "Jautrās sēntiņas"

tagad jau, kā smejies, rikšiem nāk virsū labdarības laiks – Ziemassvētki, Advente un bla-bla. balts pulvers snieg uz skujiņām un, klusi dziedot, mobīls skan. katra sausākā un stīvākā sirds iesmeldzas, sažmiedzas un grib darīt labu. vismaz reizi gadā tak drīkst…

pāris labdaru no lielas labdarības kāres pat apzaga Sarkano krustu un ziedot.lv, lai tik ātrāk tiktu pie labdarīšanas un aizsteigtos priekšā oficiālajiem labdariem.

steigai it kā nav iemesla. vēl pat Advente nav sākusies. bet labu darīt vajag arī labi iešūpoties. un kā ta citādi lai iešūpojas, ja ne sēņu laikā.

piedāvāju šo leģendāro un reiz tviterī jau piesmieto jautro sēntiņu paciņu. paciņa tiešām leģendāra – pirkta Ačinskā, Krasnojarskas novadā, kad tur biju aizdauzījusies apmēram augusta beigās. pēc tam paciņa mugursomā pārcietusi vazāšanos pa Sibīriju, aizdauzījusies vēl mazliet uz leju gandrīz līdz Mongolijai. saspiesta un saņurcīta, bet IR. dažām sēnēm varbūt pat ir klāt kātiņi pie cepurītēm un VARBŪT kāda no sēntiņām ir RŌZĀ.

gļukiem gļuku laiks, labdarībai labdarības laiks.

tātad piedāvājums. mainu šo jautro sēņu paciņu pret ejošu, zvanošu, pīkstošu un skanošu mobilo telefonu. ko savukārt dāvinu 1 nabaga studentei, ko nav iespējams sazvanīt.

vakar centāmies apvienot 2 vecas Nokia 3310 un sataisīt 1 ejošu telefonu, bet nu īsti jau nesanāca vis. jo dzeltenais vāks nederēja ar pelēko, savukārt pelēkais bija par drūmu, bet dzelteno nevarēja aiztaisīt, savukārt tikai dzeltenajam nosprāgusi baterija, bet tikai pelēko nevarēja attaisīt.

ja Tev kaut kur naktsskapītī mētājas kaut kas labāks par Nokia 3310 bez baterijas un vāka un gribi šitās leģendārās sēnes, neesi sēne un atraksti!

vai nu tviterī, vai šite komentāros.

labdarībai sveiks!

P. S. Cepumi ražoti Novosibirskā 22.07.2009. un derīgi gadu.

2 thoughts on “labdarības akcija "Jautrās sēntiņas"”

  1. Oi, kai es grybātu ituos sientenis! 🙂 Pasavieršu kaidā viļktinē, Nazy, varbyut maņ irā kaids kuļdinīks?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.