sieviete un dators

biju domājusi vakar vakarā izcept veselu kaudzi vajadzīgo papīru un smuki izprintēt. bet… mēģināju beidzot instalēt printeri (ko nopirku pirms 4 mēnešiem). izrādās, tur vajag USB vadu, kura, protams, nebija komplektā. 😀 tas ir, vads pat pamācību grāmatiņā bija pieminēts laikam tikai 4. vai 5. solī – pēkšņi. un komplektācijas sarakstā tā vada nebija. 🙂 it kā katram mājās būtu 10 veci printeri, no kā paņemt. 😀 😀 😀

īsi sakot, vajadzēja 3 mēnešus, lai saņemtos instalēt. un saprastu, ka ražotājs tur par muļķi. vai arī pats ir muļķis. (un tas nekas, ka man laukos ir pusnolūzis vecs printeris, kam ir akurāt tāds vads…)

ņirdzīgākais, ka vada trūkumu pamanīju jau decembrī – izpakojot. bet padomāju, vells, kas par smalku parikti. instalācijas disks ir, nekāda zilā un rōzā zoba nav, bet USB vada ar nav. un no instrukcijas, pavirši uzmetot aci, nevarēja saprast, kur tas disks jābāž.
jo papildus visam bija arī kaut kāds plastmasas gabals, kur tipa var ielikt disku. tā gabala nozīmi neesmu atkodusi joprojām.
vēl man teica, ka varbūt USB vads ir ielikts kaut kur printerī slepenā nodalījumā.
taču ņemot vērā, ka instalācijas instrukcijā bija ņirdzīgi aprakstīti tādi soļi kā “turot ar labo roku, pieturiet vertikāli ar kreisās rokas īkšķi”, diez vai būtu aizmirsts “ar labās rokas rādītājpirkstu un īksķi atveriet nodalījumu G printera aizmugures panelī M pretī enerģijas padeves ligzdai Z”.

tikai vakar beidzot bija brīvs vakars, lai mēģinātu atkost, kas tad tur īsti ir. tas ir, bija vakars, ko varēja izniekot ar dzelžiem. turpinājums sekos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.