Nu Balkanu ceļuojuma


Kai saprūtu, tod eists bloguotuojs nav bloguotuojs, ka jam nav Lomo voi Holga. Tipa kab taiseitu kartenis, kas nav kartenis i ar kū navar pasuokt nikuo cyta kai īlikt dīnrosktā kai aplīcynuojumu sovam cytaidumam.

Citeju:

Nu tā. Manā īpašumā kopš šī rīta ir vēl viens pastmasas fotoaparāts. Par mani jau smejās, ka taisu kolekciju, bet 2 jau vēl nav nekas traks. Cik pāršķirstīju grāmatiņu, šis aparāts nebūs tik vienkāršs kā “Fisheye”, bet arī iespējamais gala rezultāts un variācijas ir stipri vien iespaidīgākas. Sajūsmina arī komplektācijā ieliktā melnā izolācijas lenta, ar kuru jānoskčo gandrīz viss aparāts.

Ja pēdējā bildē saskatāt vistas, nesatraucieties – tās tiešām ir 2 vistas, kuras knipsēju 3 reizes nepārtinot uz nākamo kadru. Savukārt melnie laukumi ir bateriju silueti, tās atdalījās no vietām, kur biju baterijas pielīmējusi ar izolācijas lentu. Fotoaparāts dēļ tām grabēja jau pie otrā kadra, bet, paklausot ieteikumam, izbildēju filmu līdz galam, sakratot tās uz vienu vai otru pusi. Bildēts Daugmalē.

p.s. dievinu bildes, kam nav vajadzīga pēcapstrāde.

Nu, maņ nav ni zivs acs, ni Leikys, ni Holgys, ni Lomo. Maņ ir normals fotoaparats. Svareiguoka ir tehnika – ka ceļuojums, tod ari ceļuojums. Izbuoz fotoaparata dagunu pa lūgu i mīdz. Defekts ir efekts. Ceļš.

1 thought on “Nu Balkanu ceļuojuma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.