dūmuošonys subprodukti

Patīseibā maņ pīlēce. Nav nūzeimis, voi tu meklej rokstūs i tod atrūni asam par tycamu i nūtycamu patīseibu, voi dūmoj pats.
Ka tai ari ir, kai tu byusu dūmuojs voi kai byus saceits rokstūs, tod obejis ituos patīseibys sakriss. I tei tod byus taisneiba.

Atrast, kū par tū ir saciejs kaids cyts, vīnkuorši ir laika taupeišona. Dabuot jau gotovu. Citatu veidā.
Pošam dūmuot ir par daudzi sarežgeits i švaki apmoksuots dorbs. Bez tam rūnās daudz dūmuošonys subproduktu, taidu kai itī teksti. Partū ka smadzinēs nasēd nivīns i nadiktej pareizuos temys, naklasificej i napasoka, kurā plauktā līkamys.

Vysa gruomotu raksteišonys ideja laikam nazkod beja laika taupeišona – kai pasacēt cytim, narunojūt pošam pa nazcik reizem, a ļaunūt kotram puorskaitēt pošam sev vālamā laikā. Ari piec autora nuovis.

Raksteiba ir veids, kai pasadaleit ar informaceju. Cyta dzela, ka tuos informacejis ir rikteigi par daudz i vīnkuoršuok pa dalei ruodīs izdūmuot pošam nakai atrast vajadzeigūs citatus.
Partū ka beiguos jau vysi citati pa leluokai dalei ir ideju puorsmaļstiejumi bez nazkod bejušuo i autora dūtuo konteksta.
Ir svareigi inficētīs ar golvonajom civilizacejis infekcejom, taidom kai ideja par evoluceju, zamapzini, postmodernismu. Tuoļuok jau var raut iz sovu rūku.

Nu, voi nav loba ideja?

I kaida valna piec es jū pīrakstieju – volūdā, kuru zyna tik moz cylvāku, ka rūnās šaubys, voi kaids itū ideju saprass.
Quo vadis demonstrandum – ideja ir, a idejis nav, partū ka juos nivīns napuorskaiteis.

2005. goda 13. juņs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.